W czwartek (21.11) odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „W labiryncie duszy” autorstwa Tomasza Lenarczyka. Ekspozycję można oglądać w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Tomasz Malarz najlepiej poradził sobie podczas pierwszej edycji Dyktanda Piotrkowskiego zorganizowanego w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie.
„Zapisane w kadrze” to tytuł wystawy fotograficznej autorstwa Róży Lesińskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek (22.11) o godz. 17.00.
Poetka Aleksandra Fidziańska będzie gościem wieczoru autorskiego w galerii „Caffe”. Spotkanie odbędzie się w niedzielę (24.11.) o godz. 17.00.
Warsztaty wokalne zespołu „Senior Ewki” dla seniorów cieszą się dużym zainteresowaniem. Zajęcia w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK to szansa na integrację społeczności seniorów, skupienie osób o podobnych zainteresowaniach, wieku i twórczym potencjale.
 
W minioną środę (13.11) w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Oblicza Ojczyzny”.
„Byłaś, jesteś, będziesz Polsko" to tytuł koncertu, który odbył się z okazji Dnia Seniora w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Piotrkowska Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zaprasza na konferencję pt.: „Szkice z dziejów lewicy”. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek (21.11).
…to tytuł wystawy fotografii Tomasza Lenarczyka, którą będzie można oglądać w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż odbędzie się w czwartek (21.11) o godz. 18.00.
W ubiegłym tygodniu w Przedszkolu Samorządowym nr 5 odbył się miedzyprzedszkolny konkurs patriotyczny "Moja Mała Ojczyzna" - edycja II.