Poetycki, muzyczny i z odrobiną humoru - taki był wczorajszy wieczór walentynkowy na który zaprosił Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Wiktor Zborowski będzie gościł w Piotrkowie Trybunalskim. Z wybitnym polskim aktorem będzie można spotkać się już w poniedziałek (19.02) w Miejskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jerozolimska 29).
Muzyka klasyczna będzie tematem gitarowego koncertu, który w sobotę (17.02) odbędzie się w Kościele Akademickim Panien Dominikanek. Dla zgromadzonej publiczności zagra młody piotrkowski gitarzysta Oskar Strukiel-Piotrowski.
„Poezja kobiecości” to tytuł najnowszej wystawy, którą można oglądać w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż wystawy prac Tomasza Lenarczyka odbył się w minionym tygodniu.
Bal karnawałowy oficjalnie zakończył ferie z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Przez dwa tygodnie dzieci nie tylko dobrze się bawiły, ale przede wszystkim artystycznie rozwijały.
Aktor Dariusz Jakubowski, solistka Katarzyna Thomas i pianista Piotr Szafraniec wystąpili podczas walentynkowego koncertu, który w minioną niedzielę (11.02) zorganizowało piotrkowskie Muzeum.
Z okazji trwających zimowych ferii piotrkowskie Muzeum przygotowało atrakcję dla najmłodszych – bezpłatne zwiedzanie Pałacu Zygmuntowskiego połączone z warsztatami dla najmłodszych uczestników.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę prac Marcina Berdyszaka „Wymuszone bezpieczeństwo”. Już w piątek (9.02) zaplanowano wernisaż wystawy.
Audiobook z powieścią "Znachor" Tadeusza Dołęgi – Mostowicza w interpretacji Krzysztofa Kamińskiego, to kolejny projekt piotrkowskiego aktora i reżysera.
06-02-2018

Walentynki w OEA

Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na koncert walentynkowy „Tylko bądź…”.