Dzisiaj: Wtorek 15 paździenika 2019

W ubiegły piątek (11.10) Szkoła Podstawowa nr 13 uczestniczyła w happeningu "Balon za uśmiech”. Imprezę zorganizował Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.
 
Grand Prix oraz kilka medali przywieźli z ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Rosa” podopieczni Klubu Kultury „Jaskółczyn” z Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
11-10-2019

Nowa wystawa w ODA

„Intensywność Patrzenia” to tytuł wystawy autorstwa Elżbiety i Czesława Abratkiewiczów, którą będzie można oglądać w Galerii ODA. Wernisaż odbędzie się dziś (11.11) o godz. 19.00.
Dzień Głośnego Czytania Biblii odbył się w środę (9.10) w Mediatece 800-lecia. W tym roku czytano fragmenty Księgi Hioba.
„Pocztówki z podróży – Norwegia” to tytuł wystawy fotografii Tomasza Lenarczyka, która prezentowana będzie od 13 października do 6 listopada w Galerii „Śnieżne Krużganki”.
W środę (9.10) zaplanowano Dzień Głośnego Czytania Biblii. To już piąta odsłona imprezy, która odbędzie się w Mediatece 800-lecia.
Za nami - piąta już - „Noc Bibliotek”. Z tej okazji piotrkowska książnica zapewniła wiele atrakcji.
„Wyszukane obrazy” to tytuł wystawy fotografii Zofii Turno, która prezentowana będzie od 6 do 30 października w Galerii „U Panien” (na piętrze).
Mediateka 800-lecia zaprasza na „Noc Bibliotek”. W najbliższy piątek (4.10) odbędzie się wieczorno-nocna impreza promująca czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać.
… to tytuł spektaklu teatralnego, który będzie można obejrzeć w niedzielę (6.10) w Miejskim Ośrodku Kultury. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w kasie MOK.