Broniewskiego 4

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
zdjęcie
Nieruchomość o pow. 0,3345 ha, zabudowana budynkiem dawnej przychodni o pow. uż. 984,5 m2
Na nieruchomości znajduje się budynek dwukondygnacyjny (była przychodnia lekarska), częściowo podpiwniczony: powierzchnia zabudowy-575,38 m2, powierzchnia użytkowa-984,50 m2, powierzchnia całkowita-1313,74 m2, kubatura-5351 m3. Usytuowany jest on na skarpie-widoczny spadek terenu za budynkiem od strony ul. Pawlikowskiego. Główne wejście znajduje się od strony Broniewskiego. Nieruchomość nie jest ogrodzona. Wyposażona jest w następujące media: energii elektrycznej, wody zimnej z sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, instalacji gazu. Na chwilę obecną w budynku media odłączone.
Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczenie działki określa Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego - strefa zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oznaczona symbolem MW.
Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, liczne placówki oświatowe: przedszkole, gimnazjum, Zespół Szkół Ponadgomnazjalnych Nr 3. 
Cena wywoławcza dla nieruchomości wynosi: 704.000,00 zł
Termin rokowań - 08.11.2017 r. siedziba Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dąbrowskiego 7
Z warunkami rokowań oraz dokumentacją dotycząca nieruchomości można zapoznać się w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim w Wydziale Inwestycji i Mienia Powiatu, przy ul. Sienkiewicza 16a, pok. 106, I piętro, lub telefonicznie pod numerem 044/ 732-78-30, a ponadto regulamin przetargu zamieszczony jest na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim , w zakładce Wydziały-Wydział Inwestycji, Mienia i Rozwoju Powiatu.
widok nieruchomości (Google Street View) - kliknij  TUTAJ
← powrót