Strefa Ekonomiczna szuka terenów w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
zdjęcie
Marek Michalik, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gościł wczoraj (19.05) w Piotrkowie Trybunalskim. Celem wizyty było zapoznanie się z ofertą inwestycyjną miasta oraz terenami, które mogłyby zostać włączone w skład ŁSSE.
Na początek Marek Michalik zapoznał się z aktualną ofertą inwestycyjną miasta oraz z należącymi do samorządu terenami przeznaczonymi pod działalność gospodarczą.

Następnie wraz z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem oraz Katarzyną Szokalską z Biura Planowania Rozwoju Miasta i Pawłem Czajką, Dyrektorem Pracowni Planowania Przestrzennego, wyjechali w teren, aby zaprezentować działki, które miasto ma do zaoferowania przedsiębiorcom. Udali się m.in. w okolice ul. Wroniej oraz ul. Całej.
- Przy ul. Wroniej mamy już około 8 hektarów terenów pod inwestycje. Na tym jednak nie poprzestajemy i toczymy zaawansowane prace, aby ten obszar jeszcze zwiększyć. Z kolei nieruchomość przy ul. Całej to jedna z działek wchodzących w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej, której celem jest zachęcenie przedsiębiorców do inwestowania w naszym mieście  – opowiadał prezydent Chojniak.

Po spotkaniu Marek Michalik zaznaczył, że oferta inwestycyjna Piotrkowa Trybunalskiego jest bardzo ciekawa.
- Wszystkie informacje przekaże swoim pracownikom, którzy będą toczyć dalsze rozmowy w celu włączenia piotrkowskich nieruchomości w skład ŁSSE - wyjaśnił prezes Michalik.
 
← powrót