Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

„Nowa Elewacja” dotarła do „Echo”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
zdjęcie
Centrum Handlowe "Echo" w Piotrkowie to kolejne miejsce, w którym można obejrzeć plenerową wystawę fotograficzną pt. „Nowa Elewacja”. Ekspozycja jest dostępna od środy.
Wystawa fotograficzna przedstawiająca metamorfozę prywatnych piotrkowskich kamienic od kilku tygodni pojawia się w różnych miejscach na terenie miasta. Tym razem ukazała się na głównym pasażu sklepu „Auchan”, gdzie będzie dostępna do końca sierpnia.

Na ponad trzydziestu fotografiach ukazane są kamienice położone w obrębie najstarszej części Piotrkowa, które zostały nagrodzone w dziewięciu edycjach konkursu „Nowa Elewacja”.

- Wystawa jest dodatkowym uhonorowaniem prywatnych właścicieli nieruchomości za poczynione działania, wpływające na poprawę wizerunku nie tylko samych budynków, ale i całego miasta. Taka postawa jest ogromnych wsparciem dla samorządu, dla którego rewitalizacja jest jednym z priorytetowych zadań - opowiada prezydent Krzysztof Chojniak, pomysłodawca konkursu.

Od września wystawa będzie wędrowała po piotrkowskich szkołach. Sztalugi z fotografiami staną m.in. we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych.
← powrót