„Nowa Elewacja” pojawiła się w Focus Mall

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
zdjęcie
Focus Mall to kolejny przystanek na drodze plenerowej wystawy fotograficznej przedstawiającej metamorfozę zabytkowych piotrkowskich kamienic. Zdjęcia ukazują zwycięzców wszystkich edycji konkursu pn. „Nowa Elewacja”.
Od wczoraj (17.07) wszyscy odwiedzający Focus Mall mają okazję podziwiać ponad 30 fotografii ukazujących najpiękniejsze zabytkowe kamienice położone w obrębie najstarszej części Piotrkowa.
To co łączy te wszystkie fotografie to fakt, że przedstawiają kamienice po gruntownym remoncie, które zostały nagrodzone konkurs „Nowa Elewacja”.

- Wystawa jest dodatkowym uhonorowaniem prywatnych właścicieli nieruchomości za poczynione działania, wpływające na poprawę wizerunku nie tylko samych budynków, ale i całego miasta. Taka postawa jest ogromnych wsparciem dla samorządu, dla którego rewitalizacja zabytkowych kamienic jest jednym z priorytetowych zadań - opowiadają pomysłodawcy przedsięwzięcia, zaznaczając że ekspozycja będzie dostępna w Focus Mall do 30 lipca.

Kolejnym miejscem, w jakim pojawi się wystawa będzie piotrkowskie Muzeum (31.07-14.08), następnie sklep Auchan (16-31.08).
Od września wystawa będzie wędrowała po piotrkowskich szkołach. Fotografie ukażą się m.in. w LO nr I, II, III i IV oraz ZSP nr 1, 2, 3, 4, 5 i 6.
← powrót