Dzisiaj: Poniedziałek 18 czerwca 2018

Kilkanaście osób wzięło udział w konsultacjach dotyczących Funduszy Europejskich, które dziś (24.02) odbyły się w piotrkowskim magistracie.
W piątek (24.02) po raz kolejny do naszego miasta zawita Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Specjaliści będą udzielać darmowych porad z zakresu pozyskiwania środków unijnych.

Ogłoszono przetarg na nieruchomość niezabudowaną, zlokalizowaną na terenie parku im. ks. J. Poniatowskiego.
W piątek (27.01) odbędzie się seminarium informacyjne „Dotacje dla przedsiębiorców, perspektywa finansowa 2014 - 2020”. Spotkanie skierowane jest do wszystkich przedstawicieli firm zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy z Funduszy Europejskich.
„ABC Biznesu” to tytuł  seminarium organizowanego przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie. Wykłady będą poświęcone planowaniu, założeniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.
Oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych w jednym miejscu. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła internetową bazę, za pośrednictwem której zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne będą mogli rozwijać swoje kompetencje.
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Główny Lekarz Weterynarii wystosowali apel do hodowców drobiu przypominający o zaleceniach dotyczących ptasiej grypy H5N8.
Wyłoniono dzierżawcę kolejnej nieruchomości położonej w Piotrkowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Na działce przy ul. Sulejowskiej 132 działalność prowadzić będzie spółka CENTRUMMEDIA.
Nawet 44 tysiące złotych na założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej mogą zdobyć kobiety, które wezmą udział w II edycji projektu „Biznes jest kobietą!”.
Podczas trwających w dniach 23-24 listopada Tragów Logistyki Magazynowej INTRALOMAG w Łodzi, Piotrków Trybunalski zaprezentował ofertę terenów inwestycyjnych.