Dzisiaj: Wtorek 15 paździenika 2019

17-18 października w hali Expo-Łódź przy Al. Politechniki 4 w Łodzi odbędą się Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego
24 sierpnia br. odbędzie się przetarg na atrakcyjną ponad 5- hektarową nieruchomość, zlokalizowaną w Piotrkowie Trybunalskim, przy ul. Wroniej (w granicach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej).

 
18-07-2018

50 milionów od ZUS

50 milinów złotych przeznaczył w tym roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych na dofinansowanie projektów poprawiających warunki pracy.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje bezpłatne szkolenia dla beneficjentów i potencjalnych beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014- 2020. Poniżej przedstawiamy harmonogram na lipiec.
Dziś (27.06) o godz. 12:00 do Piotrkowa Trybunalskiego przyjedzie camper Strefy RozwoYou. Projekt pozwala zdobyć dofinansowanie na szkolenia dla pracowników.
27 czerwca do Piotrkowa Trybunalskiego zawita camper Regio Strefa, w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej „Regio Strefa"
skierowanej do mikro, małych i średnich Przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
Tygodnik Gazeta Polska w związku z Jubileuszem Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizuje akcję Gospodarczy Fundament Niepodległości.
19 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia z funduszy europejskich dla projektów dotyczących edukacji przedszkolnej.
Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Certyfikaty i wyróżnienia przyznawane są dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. 
Centrum Innowacji Biznesowej rozpoczęło rekrutację na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Cykl spotkań skierowany jest do mikro, małych i średnich firm.