15-09-2017

ARiMR szuka biura

Piotrkowskie Biuro Powiatowe Łódzkiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje lokalu biurowego. Zainteresowane instytucje mogą zgłaszać oferty najmu swoich powierzchni.
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na konferencję Strefa RozwoYou - Iskra Nowej Wiedzy
04-09-2017

Łódzkie w Chinach

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w inicjatywie „Łódzkie w Chinach".
Wystawa zdjęć przedstawiająca odremontowane elewacje kamienic, laureatów konkursu "Nowa Elewacja", zawędrowała w kolejne miejsce. Tym razem fotografie można podziwiać w I Liceum Ogólnokształcącym.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 30 września 2017 r. należy wnieść III ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Biuro Chińskiej Prowincji  Chengdu w Łodzi zapraszają przedsiębiorców z województwa łódzkiego do udziału w dniu spotkań biznesowych z partnerami chińskimi.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego  zaprasza przedsiębiorców do kontaktu z Centrum Innowacji Biznesowej.
Centrum Handlowe "Echo" w Piotrkowie to kolejne miejsce, w którym można obejrzeć plenerową wystawę fotograficzną pt. „Nowa Elewacja”. Ekspozycja jest dostępna od środy.
25 sierpnia br. odbędą się przetargi na dwie nieruchomości zlokalizowane na obszarze Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
PSAG to wyznaczone tereny inwestycyjne, które w celu zachęcenia potencjalnych inwestorów, objęte zostały preferencyjnymi stawkami dzierżawy. Wywoławczy miesięczny czynsz za dzierżawę gruntu wynosi 0,10 zł (netto) za 1 m2 powierzchni. Okres dzierżawy wynosi 10 lat.
25 sierpnia br. odbędzie się przetarg na 29-letnią dzierżawę obiektu wieży ciśnień wraz z przyległym do niej terenem.