KOMUNIKAT dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych.
Ogłoszono harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 na 2018 rok.
Inicjatywa JEREMIE 2. Rozpoczęcie naboru wniosków o preferencyjne pożyczki dla firm. Oprocentowanie od 0,15% w skali roku.  
W ramach projektu Strefa RozwoYou - Iskra Nowej Wiedzy, realizowanego przez Łódzka Specjalna Strefę Ekonomiczną, przedsiębiorcy z województwa łódzkiego w tym także z Piotrkowa Trybunalskiego, będą mogli uzyskać dofinansowanie unijne do szkoleń, kursów i studiów podyplomowych.
 
27 października br. odbędzie się przetarg na nieruchomość niezabudowaną o powierzchni 0,2327 ha, zlokalizowaną w centrum miasta na skrzyżowaniu ulic Jerozolimskiej i Litewskiej.
Jeżeli chciałbyś odbyć szkolenie a jest ono niedostępne w aktualnej ofercie szkoleniowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego, zgłoś swoją propozycję wypełniając ankietę potrzeb szkoleniowych.
Po raz kolejny do Piotrkowa Trybunalskiego zawitał Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, który udzielał bezpłatnych konsultacji z zakresu pozyskiwania pieniędzy z Unii Europejskiej.
 
Zdjęcia przedstawiające odnowione elewacje piotrkowskich kamienic wędrują dalej po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem wystawa z laureatami „Nowej Elewacji” dotarła do II Liceum Ogólnokształcącego.
Niemal 2 hektarowa nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Wierzeje znalazła nabywcę. Nowy właściciel za działkę zapłaci ponad 2 mln 170 tys. zł brutto.
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich organizuje bezpłatne spotkania informacyjne o aktualnych konkursach dotyczących termomodernizacji budynków oraz odnawialnych źródeł energii. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę (11.10) w siedzibie Urzędu Miasta.