Dzisiaj: Środa 24 kwietnia 2019

Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego rozpoczął nabór wniosków do wojewódzkiego etapu konkursu Polski Producent Żywności 2019 oraz do Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego dla produktu najbardziej wpisującego się w 100- letnią tradycję Województwa Łódzkiego.
Pod koniec lutego rozpoczyna się czwarta edycja Akademii Wiedzy o Chinach. To cykl seminariów dla przedsiębiorców, których zadaniem jest przybliżenie Państwa Środka.
21-02-2019

Wsparcie dla MŚP

W ramach Pakietu dla średnich miast Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zachęcają do uczestnictwa w konkursie w ramach działania 3.2.1 POIR "Badania na rynek".
21 lutego w Łodzi odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone programowi „Europa dla obywateli”. Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli NGO, samorządów oraz  organizacji i instytucji.
W celu zachęcenia przedsiębiorców, do podjęcia działalności w lokalach użytkowych na terenie Podzamcza i Starego Miasta, od trzech lat, funkcjonuje system preferencyjnych stawek najmu.
Wystartowała dwudziesta druga edycja konkursu o tytuł "Dobroczyńcy Roku”. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 lutego.
Już na początku 2019 roku, planowanych jest szereg przetargów na atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne. 
Biznes.gov.pl to serwis przeznaczony dla osób, które zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej i tych, którzy prowadzą już własna firmę.  
W załączniku można znaleźć obwieszczenie Starosty Bełchatowskiego w sprawie ustalenia odszkodowań za udziały w prawie własności gruntów w związku z modernizacją ulicy Roosevelta.
14 grudnia odbędą się przetargi na nieruchomości miejskie, przeznaczone pod realizację budynków wielo- i jednorodzinnych. 
UWAGA ! Wpłata wadium do 10.12.2018 r.