Ogłoszono wykazy lokali użytkowych do wynajęcia po preferencyjnych stawkach, na terenie Podzamcza i Starego Miasta.
 
Do 22 sierpnia można składać oferty na dzierżawę terenu Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Tym razem do dzierżawy przeznaczono ponad 2 hektarowy teren przy ul. Całej. 26 sierpnia br. odbędzie się jawna część przetargu.
26 sierpnia odbędzie się ustny przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości położonej przy ulicy Batorego 10. To już trzecie podejście. Dwa poprzednie zakończyły się wynikiem negatywnym.
„Sukces we własnej firmie” to tytuł projektu, w ramach którego można zdobyć pieniądze na rozpoczęcie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Wsparcie uzyska aż 80 osób, w tym co najmniej 55 kobiet.
Program sprzedaży działek pod budownictwo jednorodzinne „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” święci kolejne sukcesy. Za nami kolejne przetargi i… sprzedane działki.
Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień zaprasza na Konferencję "Przedsiębiorczość i Unia - Obywatele UE jako przedsiębiorcy na wspólnym rynku", która odbędzie się 30 czerwca 2016 r. o godz. 10.00, w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi
Około 100 osób znajdzie zatrudnienie w kompleksie logistycznym Agata Meble, które ma znajdować się na terenie centrum Prologis Park Piotrków II. Budowa obiektu ma wystartować jeszcze w tym roku.
Od kilkunastu miesięcy prowadzone są wzmożone prace przy budowie osiedla mieszkaniowego we wschodniej części miasta. Bloki stawiają prywatni deweloperzy, a niedługo inwestycje rozpocznie miasto.
Działki z programu „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” rozchodzą się, jak przysłowiowe "świeże bułeczki". Kolejne dwie znalazły nabywców, a Urząd Miasta przygotowuje następne do zbycia.
 
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu „EkoAktywni”. Celem inicjatywy jest nagrodzenie organizacji pozarządowych i osób fizycznych za działalność na rzecz ochrony środowiska.