100 miejsc pracy w Agata Meble

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
zdjęcie
Około 100 osób znajdzie zatrudnienie w kompleksie logistycznym Agata Meble, które ma znajdować się na terenie centrum Prologis Park Piotrków II. Budowa obiektu ma wystartować jeszcze w tym roku.
Piotrków Trybunalski dzięki swojemu położeniu geograficznemu - w centrum naszego kraju, na szlaku przecinających się głównych dróg relacji północ-południe i wschód-zachód – jak i klimatowi inwestycyjnemu, jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. Potwierdza to kolejny prywatny przedsiębiorca, który lokuje tutaj swój kapitał.

Jak donosi portal propertynews.pl w Piotrkowie Trybunalskim powstanie kolejna hala magazynowa w ramach kompleksu logistycznego Prologis o powierzchni blisko 42 tys. metrów kwadratowych.
Inwestycja obejmie realizację obiektu DC3, którego użytkownikiem będzie firma Agata Meble, operator sieci hipermarketów z wyposażeniem wnętrz.
Według doniesień medialnych pracę w nowo powstałej hali znajdzie około 100 osób.

Prace prowadzone będą na terenie centrum Prologis Park Piotrków II, w pobliżu węzła drogowego Piotrków Trybunalski Południe oraz autostrady A1.
Inwestycja powinna zostać zakończona w ciągu 10 miesięcy.
← powrót